KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325015
nr 1432 5015
Ivar Franke
(1913-1999), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 27x41 cm, oramad
Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:26:35
22/11 18:21:35